Захищаючи громадянина під час судового засідання, юрист має не лише добре орієнтуватися у справі та знати закони. Також він повинен дотримуватись певних етичних норм, мати достатній досвід роботи в даній сфері та відповідні особисті якості. Тільки за таких умов є шанси отримати позитивний результат.
Адвокат у кримінальних справах може бути наданий державними органами влади безплатно. Однак якщо клієнт має достатньо коштів, він наймає його особисто. Ця професія є не такою простою, як здається на перший погляд. Вона пов’язана з багатьма ризиками, тому робота фахівця добре сплачується.
Сьогодні існує безліч контор та фірм, у яких адвокат у кримінальних справах Київ надає свої послуги. Тому, щоб не заплутатися і грамотно підібрати юриста, необхідно звертати увагу на наступні критерії.
1. Репутація. Щоб більше дізнатися про конкретного юриста, необхідно почитати відгуки клієнтів про нього. Їх можна знайти на сайті в Інтернеті. Можливо, спеціаліст також має сторінки в соцмережах, зайшовши на які можна скласти попередню думку про нього.
2. Залежно від форми діяльності, яку веде адвокат у кримінальних справах Київ, ціна на його послуги буде різною. Також важливо враховувати і той факт, що якщо справа надто складна, то знадобиться чимало співробітників, які зможуть спільно з адвокатом займатися обробкою документів. А це вже можливо лише за наявності юридичної компанії чи об’єднання.
3. Аналітичне мислення та впевненість у своїх діях. Даний фахівець має вміти знаходити нестандартне рішення, коли це необхідно, та чітко аргументувати свою позицію.
4. Адвокат у кримінальних справах не має права розголошувати третім особам конфіденційну інформацію про свого клієнта та деталі поточної справи.
5. Досвід та спеціалізація мають особливе значення. У адвоката має бути достатньо знань та практики, адже кожна справа має свою специфіку та особливості.
Кожен громадянин має право захист своїх інтересів у суді. Іноді бувають ситуації, коли потрібний кримінальний адвокат. Такий фахівець проводить розслідування, складає різні документи та бере участь на допитах. При виборі юриста слід звертати увагу на його репутацію, форму здійснення професійної діяльності, досвід та спеціалізацію.