Особливості роботи віртуалізації VMware

Сьогодні виробник VMware, який займається створенням програмного забезпечення для віртуалізації серверів, займає понад 70% ринку і надає якісні послуги віртуалізації VMware. Як показує практика, це далеко не межа, і компанія постійно нарощує свої можливості та пропонує клієнтам нові й нові методи вирішення віртуалізації даних.

Віртуалізація VMware буде корисною компаніям різного розміру та напрямку діяльності. Вона допомагає вирішити одну з найважливіших проблем в організації ІТ-інфраструктури. Економія коштів – це те, у чому зацікавлена кожна сучасна компанія. Віртуалізація допомагає витратити набагато менше коштів, при цьому провести ефективне розширення можливостей IT-інфраструктури.

Як правило, фізичні сервери потребують величезної уваги, і на обслуговування їх витрачається велика кількість коштів. Використання віртуалізації VMware і віртуальних машин допомагає оптимізувати витрати і використовувати тільки ті ресурси і програми, які необхідні для повсякденної роботи компанії. За допомогою віртуалізації VMware можна запускати кілька операційних систем і застосунків на одному і тому ж сервері або хості.

Віртуалізація VMWare володіє деякими перевагами, які дають можливість удосконалювати можливості IT-інфраструктури та вивести компанію на новий рівень розвитку. Перш за все, йдеться про підвищення рентабельності підприємства через зниження витрат на обслуговування і підтримку фізичних серверів. Крім цього, витрати скорочуються, оскільки віртуалізація VMWare обробляє деякі процеси автоматично. Ефективність і продуктивність бізнесу збільшується в рази, як наслідок збільшується і прибуток. Захист даних компанії, яка використовує віртуалізацію VMware, практично повністю унеможливлює злом даних зловмисниками, оскільки на віртуальному сервері передбачається резервне копіювання файлів і запуск відновлення в критичних ситуаціях.

Віртуалізація VMWare використовує спеціальне програмне забезпечення, яке називається Hypervisor. З його допомогою можна швидко контролювати та обслуговувати віртуальні сервери. Сучасна віртуалізація VMWare дає можливість збільшити можливості для компаній, що динамічно розвиваються, і розширити IT-інфраструктуру, використовуючи водночас мінімум грошових коштів. Така модернізація допомагає залишатися конкурентоспроможними та має переваги.